Name
Üllar King Tõde ja Õigus King
Age
41
Gender
Male
Marital Status
Single
Location
Estonia / Lihula
Occupation
Puudub
Looking for
Naist
About me
Tere otsin oma ellu üht kindlad armsamad usaldusväärsed truud kallimad tulevast elukaaslast naist kogueluks. Sest ise olen juba pea 20 pikka aastat järjest olnud üksinda üksik vaba vallaline maamees tavaline ning olen juba pooltteist aastat majanduslikult purunenud ja vaene ja õnnetu valulik must masendav olukord. TEL NR. +372 58 208 089. Palun naisterahva vanus tõsisesuhte eesmärgil tutvuda 18a kuni 35a, ise 41a.
Hobbies
Kalastuspüük matkamine looduses, koduloomade hoolitsemine. Ja veelenam igatsen oma ellu üht kindlad elukaaslast kenad seksikad suurte rindadega naist.
Favourite Things
Igatsen oma ellu ainult üht kindlamad ustavad usaldusväärsed armastavad naist püsisuhte loomise eesmärgil. Ainult korraliku usaldusväärse hooliva abivalmis truu armsama kõige kallima naisega kogueluks püsivalt EMBUSES ARMASTUSES ÜHISES KOOS ÕNNELIKUNA. Kalastamise püük matkamine kaunistes looduslikuses maakohtades.
I Dislike
Ülbus ei meeldi kahepalgelus ei meeldi silmakirjalikus ei meeldi, ärakasutamine ning kuritarvitamine ei meeldi sest valusad kogemused varasemalt kurvad sündmused ja ohver vaid majanduslikult allakäik mühinal õnnetult. Sest ise olen majanduslikult sügavas raskuses ja kodutu kuigi mind on kuritarvitatud ärakasutatud jah olen hädas.